Recenzie

Budeme radi za každú spätnú väzbu, ktorá určite prispeje k skvalitneniu našej práce alebo bude potvrdením už doterajšej snahy nášho tímu. Ďakujeme.

This Post Has 12 Comments

 1. Úplná spokojnosť, tréner s veľkým srdcom a božskou trpezlivosťou. Vďaka že môže dcéra v Akadémii trénovať.

 2. Maximálna spokojnosť. Len tak ďalej

 3. Profesionálny prístup.

 4. Tento projekt je plodom dlhoročných skúseností. Tréningy sú profesionálne, založené na teoretických ale hlavne praktických skúsenostiach. Atmosféra je priam rodinného charakteru. Zahrnuté sú všestranné pohybové cviky, či už vo forme strečingu alebo Capoeiry. Pre deti vynikajúca možnosť premeniť energiu na zlepšenie koordinácie, reflexov, ale tiež rešpektu. Pre dospelých skvelé rozhýbanie a odreagovanie. Výhodou je, že Capoeira je prispôsobivá pre kohokoľvek. Nemá špeciálne nároky. Ak uvažujete niečo podobné, určite sa oplatí vyskúšať.

 5. Super šport pte deti aj pre dospelých.
  Držime palce nech sa academii darí ešte dlho.

 6. Co sa mna tyka ako rodica, mozem len doporucit, kazdemu komu zalezi na rozvoji svojho dietata ako telesnom tak pohybovom. Pristup vnimam ako profesionalny a velmi podstatne je, ze dieta sa na trening tesi, co hovori za vsetko.

 7. Mozem len pozitivne hodnotit pristup trenera aj celkove treningy. Velmi prijemne straveny cas!

 8. Veľmi oceňujem vašu snahu, kreativitu a ústretovosť podporovať deti a mládež k športu. Som veľmi rada že môj syn k vám vzhliada ako na trénera a má vo vás vzor. Som rada že syn má teraz zmysluplný program u vás a že si našiel ústretový a priateľský kolektív. Želám vašej akadémii ešte veľa záujemcov a perspektívny rast do budúcna ❤️

 9. Sme veľmi spokojní, deťom sa ľúbia tréningy a tréner je skúsený profesionál a trpezlivo ich vedie nielen k športovým výkonom, ale celkovo k pozitívnemu prístupu k životu. Len tak ďalej.

 10. Fantastický prístup a obrovská profesionalita.

 11. Sme veľmi radi, že sme objavili Capueiru, deťom sa veľmi páči, tréner je ustretový a má veľkú trpezlivosť, vie poradiť, každého vie povzbudiť aj keď práve človek nemá svoj deň. Pre detská je to úžasné pre rozvoj pohybu a koordináciu. Želáme aby sa darilo aj naďalej akadémii.

 12. Individuálne tréningy sú premyslené,naplánované a šité na mieru klienta. Popri profesionálnom prístupe sa berie ohľad na celkový fyzický a zdravotný stav klienta. Oceňujem celkové vedomosti trénera Vlada vo svojej oblasti, tréningy sú motivujúce , cielené . Obzvlášť som rada, že akonáhle nastala nepriaznivá situácia pre trénovanie v gymoch,nabehol na online formu tréningov a nenechal ma stagnovať. Prajem Pánovi Trénerovi veľa úspechov,aj v práci s deťmi a mládežou, ktorá je veľmi potrebná.

Pridaj komentár

Close Menu